Imprimanta Second Hand Laser Monocrom Brother HL-5340D, Duplex, A4, 32ppm, 1200 x 1200dpi, USB, Cartus si Unitate Drum Noi
- Cod Produs: 28249
- Model: HL-5340D
- Tip: Second Hand
- Producător: BROTHER
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
620,04 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni | 371 x 384 x 246 mm |
| Dimensiuni (W x D x H) | 37 x 38.3 x 24.6 cm |
| Greutate (Kg) | 9,5 |
| Consumabile | |
| Consumabile | Standard TN-3250 - ~3000 pag. High TN-3290 - ~8000 pag. Cilindru DR-3215 - ~25000 pag. |
| Tip consumabil | Cartus |
| Diverse | |
| Stare produs | Produsul are cartus si unitate drum noi. |
| Functii | |
| Copiator | NU |
| Fax | NU |
| Imprimanta | DA |
| Imprimare Duplex | DA |
| Scanner | NU |
| Imprimanta | |
| Alte specificatii | Hi-Speed USB 2.0 |
| Interfata | USB |
| Memorie RAM standard (MB) | 16 |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Prima pagina (s) | 8.5 |
| Procesor (MHz) | 300 |
| Rezolutie la printare (dpi) | 1200 x 1200 |
| Tehnologie | Laser |
| Viteza de printare alb/negru | 32 ppm |
| Medii printare | |
| Formate medii de printare | Tipuri: Hartie Plana, dura, reciclata, plicuri, etichete, folii transparente Formate: Letter, Legal, Executive, A4, A5, A6, B5, B6, Envelopes |
| Greutate mediu printare | 16-43 lbs |
| Prezentare | |
| Format | A4 |



