Imprimanta Second Hand Laser Monocrom Brother HL-5440D, Duplex, A4, 38ppm, 1200 x 1200dpi, Parallel, USB, Unitate Drum si Toner Noi
- Cod Produs: 34828
- Model: HL-5440D
- Tip: Second Hand
- Producător: BROTHER
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
683,20 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 371 x 384 x 245 mm |
| Putere consumata | Sleep - 0.7W / Pornita - 4.7W / In timpul functionarii - 665W |
| Sistem de operare | Windows® Windows 7® (edițiile 32 & 64 bit), Windows Vista® (edițiile 32 & 64 bit), Windows® XP Professional (edițiile 32 & 64 bit), Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2008 (edițiile 32 & 64 bit), Windows® Server 2003 (edițiile 32 & 64 bit) Macintosh Mac OS X 10.5.8, 10.6.x, 10.7.x Linux CUPS, LPD/LPRng (mediile x86/x64) |
| Consumabile | |
| Alimentare hartie | 250 coli |
| Consumabile | TN-3330 - 3000 de pagini TN-3380 - 8000 de pagini |
| Tip consumabil | Toner |
| Diverse | |
| Stare produs | Tonerul si unitatea drum sunt noi. |
| Functii | |
| Copiator | NU |
| Fax | NU |
| Imprimanta | DA |
| Imprimare Duplex | DA |
| Scanare / Copiere Duplex | NU |
| Scanner | NU |
| Imprimanta | |
| Interfata | USB si Paralel |
| Memorie RAM standard (MB) | 64 MB |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Prima pagina (s) | 8.5 sec |
| Procesor (MHz) | 400 MHz |
| Rezolutie la printare (dpi) | 1200 x 1200 |
| Tehnologie | Laser |
| Viteza de printare alb/negru | 38 |
| Prezentare | |
| Format | A4 |


