Imprimanta Second Hand Laser Monocrom Brother HL-5450DN, A4, 38ppm, Duplex, Retea, USB, Toner si Unitate Drum Noi
- Cod Produs: 25667
- Model: HL-5450DN
- Tip: Second Hand
- Producător: BROTHER
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
662,15 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 371 x 384 x 245 mm / 10,5kg |
| Putere consumata | 665W în funcționare, 4.7W ready, 0.6W deep sleep |
| Sistem de operare | Windows® Windows 7® (edițiile 32 & 64 bit), Windows Vista® (edițiile 32 & 64 bit), Windows® XP Professional (edițiile 32 & 64 bit), Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2008R2, Windows® Server 2008 (edițiile 32 & 64 bit), Windows® Server 2003 (edițiile 32 & 64 bit) Macintosh Mac OS X 10.5.8, 10.6.x, 10.7.x Linux CUPS, LPD/LPRng (mediile x86/x64) |
| Consumabile | |
| Alimentare hartie | 250 coli |
| Consumabile | TN-3330 - 3000 de pagini TN-3380 - 8000 de pagini |
| Tip consumabil | Toner |
| Diverse | |
| Stare produs | Tonerul si unitatea drum sunt noi. |
| Functii | |
| Copiator | NU |
| Fax | NU |
| Imprimanta | DA |
| Imprimare Duplex | DA |
| Scanare / Copiere Duplex | NU |
| Scanner | NU |
| Imprimanta | |
| Interfata | USB si RJ-45 |
| Memorie RAM standard (MB) | 64 MB |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Prima pagina (s) | 8.5 sec |
| Procesor (MHz) | 400 MHz |
| Rezolutie la printare (dpi) | 1200 x 1200 |
| Tehnologie | Laser |
| Viteza de printare alb/negru | 38 |
| Prezentare | |
| Format | A4 |



