Imprimanta Second Hand Laser Monocrom Brother HL-6180DW, Duplex, A4, 40ppm, 1200 x 1200, Wireless, Retea, USB
- Cod Produs: 26813
- Model: HL-6180DW
- Tip: Second Hand
- Producător: BROTHER
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
683,20 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 371 x 384 x 288 mm |
| Greutate (Kg) | 11.5 Kg |
| Putere consumata | 700 Wati |
| Sistem de operare | Windows 10 (32-bit) Windows 10 (64-bit) Windows 8.1 (32-bit) Windows 8.1 (64-bit) Windows 8 (32-bit) Windows 8 (64-bit) Windows 7 (32-bit) Windows 7 (64-bit) Windows Vista (32-bit) Windows Vista (64-bit) Windows XP (32-bit) Windows XP (64-bit) Windows 2000 Windows NT 4.0 Windows Me Windows 98 Windows 95 Windows Server 2008 R2 (64-bit) Windows Server 2008 (32-bit) Windows Server 2008 (64-bit) Windows Server 2003 (32-bit) Windows Server 2003 (64-bit) Linux OS X (10.10) OS X (10.9) OS X (10.8) Mac OS X (10.7) Mac OS X (10.6) Mac OS X (10.5) Mac OS X (10.4) Mac OS X (10.3) Mac OS X (10.2) Mac OS X (10.1) Mac OS 8.x-9.x |
| Consumabile | |
| Alimentare hartie | 550 coli |
| Consumabile | Unitate cilindru DR-3300 30.000 pag Cartus Toner negru TN-3390 12.000 pag Cartus Toner negru TN3330 3.000 pag Unitate cilindru negru LBDR720-3300 30.000 pag Cartus Toner negru TN-3380 8.000 pag Cartus Toner negru TN3380 8.000 pag Cartus Toner negru TN-3380 8.000 pag |
| Tip consumabil | Toner |
| Functii | |
| Copiator | NU |
| Fax | NU |
| Imprimanta | DA |
| Imprimare Duplex | DA |
| Scanner | NU |
| Imprimanta | |
| Interfata | USB si RJ-45 |
| Memorie RAM standard (MB) | 128 MB |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Prima pagina (s) | 8.5 |
| Procesor (MHz) | 400 MHz |
| Rezolutie la printare (dpi) | 1200 x 1200 dpi |
| Tehnologie | Laser |
| Viteza de printare alb/negru | 40 ppm |
| Medii printare | |
| Formate medii de printare | A4 A5 A6 B5 (ISO) B5 JIS Executive Folio Legal Letter B6 (ISO) |
| Greutate mediu printare | 60 - 105 g/mp |
| Prezentare | |
| Format | A4 |

