Imprimanta Second Hand Laser Monocrom EPSON M320DN, A4, 40 ppm, 1200 x 1200 dpi, Duplex, Retea, USB
- Cod Produs: 57247
- Model: M320DN
- Tip: Second Hand
- Producător: EPSON
- Garanție: 12 luni ( Detalii garanție )
-
525,30 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 375 x 393 x 285 mm |
| Greutate (Kg) | 13 kg |
| Putere consumata | 610 W |
| Consumabile | |
| Alimentare hartie | 350 coli |
| Tip consumabil | Toner |
| Functii | |
| Imprimanta | DA |
| Imprimare Duplex | DA |
| Imprimanta | |
| Interfata | USB si RJ-45 |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Prima pagina (s) | 6 s |
| Rezolutie la printare (dpi) | 1200 x 1200 |
| Tehnologie | Laser |
| Viteza de printare alb/negru | 40 ppm |
| Medii printare | |
| Formate medii de printare | A4 (21.0x29.7 cm), A5 (14.8x21.0 cm), B5, A6 (10.5x14.8 cm), LT, HLT, LGL, GLT, GLG, EXE, F4 |
| Prezentare | |
| Format | A4 |

